WHATSAPP BİZİ ARA

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası, ani ve beklenmedik bir kaza sonucu vefat, maluliyet veya yaralanma durumunda, sigortalı veya sigortalının hak sahiplerine maddi destek sağlayan bir sigorta türüdür.

Ferdi Kaza Sigortası Teminatları Nelerdir?

Ferdi kaza sigortası, farklı teminatlar sunan bir sigorta ürünüdür. Bu teminatlar, sigortalının ihtiyaçlarına göre seçilebilir.

  • Vefat Teminatı: Kaza sonucu sigortalının vefat etmesi durumunda, sigorta bedeli hak sahiplerine ödenir.
  • Maluliyet Teminatı: Kaza sonucu sigortalının sürekli olarak sakat kalması durumunda, sigorta bedeli sigortalıya ödenir.
  • Tedavi Masrafları Teminatı: Kaza sonucu oluşan tedavi masrafları, bu teminat kapsamında karşılanır.
  • Hastane Yatış Teminatı: Kaza sonucu hastanede yatış süresi boyunca, sigortalının günlük yaşam masrafları bu teminat kapsamında karşılanır.

Ferdi Kaza Sigortası Neden Önemlidir?

Kazalar, her an ve her yerde karşımıza çıkabilecek risklerdir. Bu risklere karşı hazırlıklı olmak için ferdi kaza sigortası yaptırmak önemlidir. Ferdi kaza sigortası ile;

  • Kaza sonucu vefat etmeniz durumunda, ailenizin maddi yönden desteklenmesi sağlanır.
  • Kaza sonucu maluliyet durumuna düşmeniz durumunda, maddi yönden desteklenerek yaşam standartlarınızın korunması sağlanır.
  • Kaza sonucu oluşan tedavi masraflarınızın karşılanması sağlanır.

Ferdi Kaza Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Ferdi kaza sigortası, sigorta şirketlerinden yaptırılabilir. Sigorta yaptırırken, ihtiyacınız olan teminatları ve sigorta bedelini belirlemeniz önemlidir.

Öner Meta Ferdi Kaza Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Öner Meta Ferdi Kaza Sigortası’nı, Öner Meta web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kolayca yaptırabilirsiniz. Sigorta yaptırırken, ihtiyacınız olan teminatları ve sigorta bedelini belirlemeniz önemlidir.

Ferdi Kaza Sigortası ile Hayatınızı Güvence Altına Alın

Ferdi kaza sigortası, sizi ve ailenizi kazalara karşı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür. Bu sigorta ile, kaza sonucu oluşabilecek maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz. Öner Meta Ferdi Kaza Sigortası ile siz de hayatınızı güvence altına alın.